Долар подорожчає до кінця 2019 року, - прогноз Fitch

Долар подорожчає до кінця 2019 року, - прогноз Fitch
Дата публікації: 09/04/2019

Міжнародне рейтингове агентство Fitch дало прогноз курсу національної валюти України. До кінця 2019 долар подорожчає. Про це зазначається в недавньому аналітичному звіті Fitch щодо кредитного рейтингу "Нафтогазу".

Гривня в 2019 році подешевшає, і американський долар, ймовірно, буде коштувати 28,86 гривні.

В той же час в 2020 році долар подорожчає ще більше. Так, за прогнозами аналітиків, курс долара в 2020 році має зрости до 30,6 гривні за долар.

Основними передумовами, які можуть вплинути на курс долара в 2020, експерти Fitch вказали відсутність доходів від транзиту і транспортування газу після 2020 року через завершення і закінчення контракту з "Газпромом", зниження прибутковості в більшості сегментів від 2019 і зовнішні борги.

Протягом останнього місяця американський долар по відношенню до гривні трохи подешевшав. Експерти кажуть, що національна валюта зміцнилася в період президентських виборів. У "Комітеті виборців України" повідомляли, що на передвиборчу агітацію всі кандидати витратили мільярд і майже триста мільйонів гривень. Тому курс національної валюти в лютому-березні був стабільним.

 

Джерело: https://ukranews.com