УАВП презентує дослідження споживачів та постачальників вапна в Україні за січень-квітень 2019 року (залізничні поставки)

УАВП презентує дослідження споживачів та постачальників вапна в Україні за січень-квітень 2019 року (залізничні поставки)
Дата публікації: 06/05/2019

Українська асоціація вапняної промисловості презентує аналіз постачання вапна залізницею за чотири місяці 2019 року. За підсумками дослідження було актуалізовано основні галузі споживання вапна, споживачі, постачальники та їх взаємозв’язок.

У січні-квітні 2019 року поставки вапна залізницею склали 146 тис т, що на 40% вище рівня минулого року.

Перші місяці року відзначилися зростанням поставок для підприємств металургійної галузі, натомість, суттєво зменшилась частка споживання по хімічній галузі.

Важливо зазначити, що всі поставки було здійснено підприємствами вільного ринку, тобто виробниками, не пов’язаними з своїми клієнтами, для яких виробництво і реалізація вапна є основною діяльністю.

Ринок постачальників вапна залізницею відрізняється високою концентрацією: у січні-квітні поточного року всі залізничні поставки забезпечили сім постачальників. При цьому трійка лідерів – група компаній УКРСПЕЦИЗВЕСТЬ, Білокриницький вапняний завод та ДЗБМ – разом складають близько 91% поставок.

Порівняно з аналогічним періодом минулого року, група УКРСПЕЦИЗВЕСТЬ суттєво збільшила частку, відвантаживши в кількісному виразі на 62% більше вапна, натомість, Білокриницький завод і ДЗБМ дещо зменшили свої частки, хоча в кількісному виразі теж показали незначне зростання поставок вапна.

Ринок споживачів також відрізняється високою концентрацією. Основними споживачами вапна залізницею в січні-квітні є АМКР (в минулому році в цей період поставки були відсутні), ДМК  та ЗАПОРІЖСТАЛЬ. Сукупна частка ТОП-3 складає 84% від усіх поставок залізницею.

 

ЗМІСТ ПОВНОГО ДОСЛІДЖЕННЯ РИНКУ СПОЖИВАННЯ ВАПНА (залізничні поставки)

Для зацікавлених УАВП пропонує повне дослідження, яке включає в себе наступні документи:

-          Звіт (формат .pdf)

-          База даних (формат Excel) – містить повну інформацію щодо поставок вапна в розрізі споживачів та постачальників із зазначенням станцій відправлення та поставки.

Звіт містить наступні розділи:

  1. Галузевий зріз споживання вапна, тис.т (2018-2019, січень-квітень)
  2. Споживачі вапна: ТОП-9 ринку, тис.т (динаміка 2018-2019, січень-квітень)
  3. Споживачі вапна: детально, тис. т (2018-2019, січень-квітень)
  4. Постачальники вапна: ТОП-9 ринку, тис.т (динаміка 2018-2019, січень-квітень)
  5. Постачальники вапна: детально, тис. т (2018-2019, січень-квітень)
  6. Розподіл постачання вапна залізницею в розрізі постачальник/клієнт, тис.т (2018-2019, січень-квітень)
  7. Висновки

 

Зацікавлених в отриманні повних результатів дослідження просимо звертатися за наступними контактами:

Гладуненко Роман, виконавчий директор УАВП 

Тел.   +38(050) 419-75-06

mail: info@limeindustry.in.ua