УАВП взяла участь у щорічному форумі Світової асоціації вапна (ILA)

УАВП взяла участь у щорічному форумі Світової асоціації вапна (ILA)
Дата публікації: 20/10/2018

З 2013 року Українська асоціація вапняної промисловості у якості єдиного представника профільної вітчизняної галузі є офіційним членом ILA – Світової вапняної асоціації. Членство у світовій асоціації дає можливість брати участь у всіх її заходах, чим щорічно користуються представники УАВП.

Щорічно у жовтні ILA проводить міжнародний вапняний форум, який має найширшу географію місця проведення – від Канади до Туреччини, від США до Японії. Цьогоріч світовий форум відбувся 10-12 жовтня у м. Кейптаун (ПАР). Президент УАВП Михайло Корилкевич, а також керівництво Групи компаній «Укрспецизвесть», що є членом УАВП, а її очільник – членом ради української асоціації, традиційно взяли участь у цьому заході.

Триденний форум включав виставкову експозицію у перший день, пленарне засідання – у другий та завершився візитом на місцевий завод найбільшого виробника металургії у світі – «АрселорМіттал».

Загалом у заході взяли участь понад 130 учасників із 30 країн світу. Михайло Корилкевич вкотре мав можливість виступу перед такою широкою аудиторією, де він виступив з темою регулювання викидів СО2 в Україні, яка мала схвальні відгуки серед міжнародної спільноти.

Також цьогорічний форум відзначився виборами нового Президента ILA, за результатами яких, з наступного року ним стане представник Малайзійської асоціації вапна. Зазначимо, що президент ILA – виборна посада, яка надається на термін 4 роки, і кожен наступний президент повинен представляти іншу частину світу. УАВП ставить перед собою амбітну мету привести посаду президента Світової вапняної асоціації наступного виборчого циклу в Україну.

Наступного року світовий вапняний форум відбудеться 9-11 жовтня у Буенос-Айресі (Аргентина), то ж запрошуємо долучитися до нашої компанії та отримати можливість ознайомлення з тенденціями розвитку світового ринку та встановлення контактів з першими обличчями найбільших світових компаній та інституцій вапняного ринку.