• info@limeindustry.in.ua

    info@limeindustry.in.ua

  • +38 (050) 419-75-06

    +38 (050) 419-75-06

18.06.2020 Вебінар: Вапнякова галузь. Вихід з локдауну

Вапнякова галузь, як і очікувалось, пережила у другому кварталі найглибше падіння за всі останні років. Проте чи пройшли ми найнижчу точку, після якої відбудеться рух до відновлення споживання?

Вапнякова галузь, як і країна в цілому, очікує на вихід з локдауну: після жорсткого звуження ринку споживання, який супроводжувався посиленням позиції споживачів, учасники галузі шукають шляхи підняття фінансової спроможності та збільшення споживання продукції, як через відновлення старих ринків, так через пошук нових.

Важливо зафіксувати та проаналізувати поточну ситуацію, спрогнозувати найближчий період, почути позицію найбільших споживачів, зрозуміти, які із змін набули незворотнього характеру.

Запрошуємо взяти участь у другому вебінарі УАВП, який розширює свою програму та технічні можливості. Ви оновите інформацію про стан та прогнози щодо вапнякової галузі та галузей споживання, дізнаєтесь про основні події на ринку, його проблемні точки та можливості. Серед запрошених учасників/спікерів: група МЕТІНВЕСТ, європейська вапняна компанія SMA Mineral, банк ПУМБ та інші. Спеціальний гість вебінару – Президент світової вапняної асоціації (ILA).

2 Формати участі:

Активний – участь у тематичних ZOOM-кімнатах за інтересами, можливість задавати запитання, висловлювати коментарі, отримати матеріали/презентації, перелік учасників вебінару – 300 грн*

Перегляд трансляції в Youtube – безкоштовно*

*За умови попередньої реєстрації*

Детальніше:

http://limewebinar.tilda.ws/

Реєстрація за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc1liW-KMtd1dd32-LXGv0GUakX5P_fg892N1EXRvx5SE5blQ/viewform?usp=send_form

Гладуненко Роман, виконавчий директор УАВП 

Тел.   +38(050) 419-75-06

mail: info@limeindustry.in.ua