Члени та партнери асоціації

ПАТ «Тернопільський кар’єр»

ПАТ «Тернопільський кар’єр» належить до провідних компаній України на ринку вапняку, яка займається розробкою родовищ вапнякового каменю з подальшою переробкою його на будівельні та інші види матеріалів. Активний розвиток ПАТ «Тернопільський кар’єр» дозволив збільшити річні потужності видобутку до 2 млн. т продукції на рік. Виробництво продукції здійснюється на трьох кар’єрах у Тернопільській області. ПАТ «Тернопільський кар’єр» докладає послідовних зусиль до впровадження високотехнологічних методів видобутку та переробки вапнякового каменю, які дозволяють нарощувати кількісні показники виробництва та забезпечувати стабільну якість готової продукції. Окрема увага приділяється логістичному питанню – оптимізація процесів складування, сортування, відвантаження забезпечила кількаразове збільшення добового відвантаження продукції залізницею та автотранспортом. Продукція ПАТ «Тернопільський кар’єр» сертифікована та відповідає усім вимогам та стандартам України. Партнерами компанії є найбільші підприємства металургійної, цукрової, силікатної, будівельної та інших галузей країни. У 2011 році ПАТ «Тернопільський кар’єр» виступило серед засновників створення Української асоціації вапняної промисловості.

 • 47372, Тернопільська обл., Збаразький р-н, с. Максимівка, вул. Стара Максимівка, 29
 • Тел. факс: +38 (0352) 24 32 71, +38 (050) 442 89 08
 • email: rov@dubnoinvest.com
 • https://karyer.in.ua

ГК «ГАЛВАПНО»

Підприємство видобуває вапняковий камінь та випалює вапно у шахтних печах з використанням антрациту. Для виробництва вапна використовується власна високоякісна сировина – вапняк із Стриганецького родовища. Основними споживачами продукції компанії є підприємства будівельної, енергетичної та хімічної галузей. Відвантаження продукції здійснюється як автомобільним, так і залізничним транспортом. У 2011 році ГК «ГАЛВАПНО» виступило серед засновників створення Української асоціації вапняної промисловості.

 • 76000, Івано-Франківська обл., м. Галич, вул. Вітовського, 32А.
 • Тел. факс: +38 (050) 373 34 88,
 • +38 (050) 447 78 95
 • email: kvv@galvapno.com.ua

CRH

 • CRH виробляє та постачає ряд інтегрованих матеріалів, продуктів та інноваційних рішень для будівельної галузі;
 • CRH має унікальну здатність реагувати на мінливі тенденції на світових будівельних ринках – від базових матеріалів до високотехнологічних продуктів із доданою вартістю і комплексних будівельних рішень;
 • Наші вироби можна знайти у всьому забудованому середовищі – від найбільших об’єктів громадської інфраструктури до комерційних будівель та житлових споруд;
 • CRH має давню і доведену прихильність до сталого розвитку і за оцінкою рейтингових агентств із охорони навколишнього середовища, соціальної сфери і управління (ESG) входить у число лідерів сектора;
 • Наші матеріали, продукти з доданою вартістю та будівельні рішення відіграють важливу роль у формуванні більш стійкого забудованого середовища.

Більше деталей за посиланням www.crh.com

SMA Mineral AS

SMA Mineral AS – перша компанія, що стала учасником УАВП на правах асоційованого членства, яке пропонується для іноземних компаній та компаній, що не є учасниками ринку вапнякового каменю та вапна, проте є споживачами даної продукції, постачальниками послуг, здійснюють матеріально-технічне забезпечення тощо, які зацікавлені у розвитку відносин з представниками галузі та мати доступ до оперативної та достовірної інформації про ринок. SMA Mineral AS є одним з найбільших виробників вапняної продукції у Північній Європі та Болгарії. Компанія володіє вапняковими кар’єрами та вапняними заводами, які постачають високоякісну продукцію широкого спектру для таких галузей, як металургія, паперова індустрія, сільське господарство, очищення води та димових газів, будівельна індустрія та інше. Завдяки значним об’ємам виробництва та розвинутому власному відділу логістики, SMA Mineral AS пропонує легкий доступ продукції для своїх клієнтів. Компанія також може виступати в якості партнера в плануванні, будівництва та фінансуванні.

 • Männiku tee 123/1 EE-Tallinn 11216 Estonia
 • Phone: +372 658 59 60
 • Fax: +372 655 92 35
 • email: sma@smamineral.com
 • www.smamineral.com

Група компаній «УКРСПЕЦИЗВЕСТЬ»

Група компаній «УКРСПЕЦИЗВЕСТЬ» спеціалізується на виробництві високоякісного вапна для меткомбінатів та інших промислових підприємств. Сучасні печі, багаторівнева система контролю випалу, кваліфікований персонал, чиста сировина – усі ці фактори дозволяють отримувати якісний продукт та забезпечувати галузеве лідерство. Виробництво продукції компанії ведеться на базі двох заводів: – Куп’янський завод (м. Куп’янськ Харківської області); – Губинихський завод (смт. Губиниха Дніпропетровської області). Кожне з цих підприємств було піддано масштабній модернізації, що включає в себе установку сучасних електронних систем контролю та автоматизації промислових процесів, удосконалених печей для випалу, дробильного обладнання, інших пристроїв, що забезпечують високу продуктивність виробництва та безумовну якість продукції. Впроваджені високі технології виробництва та ефективний менеджмент дозволяють компанії займати багаторічну лідируючу позицію серед виробників вапна на вільному ринку.

 • 49000, м. Дніпро, Січеславська Набережна, 45
 • Тел. факс: +38 056 719 90 61
 • email: marketing@usiz.com.ua
 • www.usiz.com.ua

Новотроїцьке РУ

Новотроїцьке рудоуправління – найбільший виробник вапняків в Україні з об’ємом виробництва 4 млн тонн на рік і часткою ринку 33%.
Обсяг реалізації Новотроїцького рудоуправління зріс в 5 разів за минулі 5 років, починаючи з 2013 р.
Підприємство засноване в 1933 році і багато десятиліть є надійним постачальником продукції власного виробництва для підприємств гірничо-металургійної, скляної, цукрової, вапняної, будівельної, сільськогосподарської та дорожньо-ремонтної галузей промисловості в Україні.

 • 85732, Україна, Донецькая область
 • Волноваський район, смт. Новотроїцьке, вул. Київська, 85
 • https://www.ntru.com.ua/

ПАТ «Запоріжсталь»

Публічне акціонерне товариство «Запорізький металургійний комбінат. «Запоріжсталь» — одне з провідних підприємств металургійної галузі. Третій за масштабами виробник металопродукції в Україні. ПАТ «Запоріжсталь» – підприємство з повним металургійним циклом, яке займає лідируючі місця по виробництву сталі в Україні, обсягам експорту, постачанням валюти, а також податковим відрахуванням. У 2016 році комбінат збільшив податкові перерахування в бюджет України направивши в державну казну рекордну суму в розмірі 3,2 млрд гривень. Це на 28% (на 704 млн гривень) більше, ніж у 2015 році. ПАТ «Запоріжсталь» стабільно працює, розвивається і продовжує модернізацію з використанням сучасних прогресивних і відповідаючих усім світовим стандартам природоохоронних технологій. Проектні потужності комбінату дозволяють виробляти близько 6,3 млн тонн агломерату, 4,2 млн тонн чавуну, 4,07 млн ​​тонн сталі, порядку 3,7 млн ​​тонн гарячого прокату, і порядку 1,2 млн тонн холодного прокату.

 • м. Запоріжжя, Південне шосе, 72, Україна, 69008
 • Тел/факс.: +38 (061) 213-18-58
 • e-mail: ir@zaporizhstal.com
 • https://www.zaporizhstal.com/

Промислово-будівельна група «Ковальська»

Промислово-будівельна група «Ковальська» працює на ринку України понад 60 років. Група компаній об’єднує 12 виробників будівельних матеріалів, які відомі в Україні під брендами «Авеню», «Siltek», «Бетон від Ковальської», «Граніт від Ковальської» та «Газобетон Ковальська». Підприємства сертифіковані за системою менеджменту якості ISO 9001:2015. Група має власний сучасний інноваційно-технологічний центр із розробки нових і вдосконалення наявних рецептур бетонних сумішей та розчинів. Це дає можливість виконувати індивідуальні замовлення та забезпечувати комплексний підхід в обслуговуванні клієнтів. У 2020 році до складу «Ковальської» увійшов ТОВ «Розвадів Будматеріали» у с. Розвадів, Львівської обл. Комплекс розташовано на площі приблизно 140 га. Він містить піщаний і вапняковий кар’єри, шахтні печі для випалу вапняку та завод із виготовлення силікатної цегли. Запаси сировини на піщаному кар’єрі оцінюються у майже 10 млн м³, заплановані обсяги видобутку – 400-500 тис. т/рік. Вапнякове родовище має запаси сировини на рівні 10 млн т. Щороку планується видобувати 200 тис. т вапняку, що буде переробляється на власних потужностях та реалізовуватися на підприємства по всій країні. 27 житлових комплексів під брендом «Ковальська Нерухомість» підтверджують якість та надійність наших матеріалів. А сотні муніципальних об’єктів України та реставрованих пам’яток архітектури свідчать про широкі можливості компанії, новаторські підходи й унікальні технології.

 • 01011, м. Київ, вул. Панаса Мирного, 4 
 • email: office@kovalska.com
 • Тел./факс: (044) 591-77-00
 • https://kovalska.com/

Група компаній CEMENT.UA

Група компаній CEMENT.UA об’єднує підприємства Київського регіону, Житомира і
Кам’янського (Дніпропетровська обл.), що виготовляють широкий асортимент будівельної продукції: мінеральні вапнякові і шлакові порошки для асфальтобетонних сумішей, вапняні суспензії для будівельних штукатурних розчинів, цементи загальнобудівельного призначення різних марок, розмелений згранульований доменний шлак як активний мінеральний додаток для бетонів і розчинів, товарні бетонні і розчинові суміші, вібропресовані фігурні елементи.

Середньодобова потужність розмелювальних підприємств понад 1000 тонн готової продукції, бетонозмішувальних підприємств понад 2500м 3 товарних сумішей. На підприємствах проводять цілодобовий контроль якості в атестованих виробничих лабораторіях, лабораторії цементів і лабораторії бетонів.

Якість підтверджена сертифікатами відповідності ДП “Укрметртестстандарт”.
Щороку група компаній вдосконалює технологічні процеси виробництва,
забезпечуючи високу якість продукції та працює над збільшенням асортименту
продукції для будівельної галузі. Дослідні підрозділи лабораторій мають змогу
добирати рецептури сумішей, мінеральних порошків і цементів індивідуально під
вимоги кожного споживача.

 • Центральний офіс: 03083, м.Київ, вул. Пирогівський шлях 34,
 • info@cement.ua
 • т/ф: +38 044 495 33 33
 • https://cement.ua/

ТОВ “МЗ «Дніпросталь»

Металургійний електросталеплавильний завод. Ключовий інвестиційний проект компанії «Інтерпайп». «Інтерпайп Сталь» – це найбільший електросталеплавильний комплекс з виробництва круглої сталевої заготовки у Східній Європі. Підприємство працює у вертикальної інтеграції з іншими підприємствами групи «Інтерпайп», забезпечуючи сталевою заготовкою трубне і колісне виробництво. 
Завод є найбільш сучасним в Україні – введений в експлуатацію у 2012 р. Сума інвестицій у будівництво становила $700 млн. У будівництві застосовані технології «зеленої» металургії: замкнутий цикл системи водопостачання, сучасна система газовидалення і газоочищення, система шумоізоляції.

 • 49051, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ДНІПРОСТАЛІВСЬКА, будинок 4
 • Тел. +380563715040, +380567474040
 • http://www.interpipesteel.biz/

ТОВ «Дніпровський завод будівельних матеріалів»

ТОВ Дніпровський завод будівельних матеріалів – з 1959 року одне з найбільших підприємств з виробництва будівельних матеріалів з широким спектром продукції та багатою історією. Компанія має два цехи по виробництву силікатної та бетонної цегли, цех по виробництву газобетону, вапняний цех. Виробничі потужності дозволяють виробляти до 10 млн. Одиниць на місяць силікатної цегли для будівництва як висотних так і малоповерхових будинків. З 2014 року запущена в лінія по виробництву кольорового облицювальної цегли і плитки. Відмінні риси продукції – точні геометричні розміри, висока міцність і морозостійкість. У виробництві силікатної цегли використовуються тільки природні матеріали – пісок, вапно і вода, що робить його екологічно чистим будівельним матеріалом. Вапно, присутня в складі, є природним септиком, який сприяє знищенню мікробів і створює перешкоду для появи грибка і цвілі. Останні роки ТОВ Дніпровський завод будівельних незмінно входить до числа лідерів серед виробників вапна на вільному ринку.

 • 49051, м. Дніпро, вул. Олександра Оцупа, 1б
 • Тел. факс: +38 (056) 729 51 84, +38 (056) 729 51 83
 • email: dzsm@mail.ru, shop@dzsm.com.ua
 • http://dzbm.com.ua

ТОВ «ТЕП «Вертикаль»

ТОВ «ТЕП «Вертикаль» – одна з найбільших транспортних експедиційних компаній України з 18-літнім досвід роботи, яка надає повний комплекс якісних послуг в організації перевезень вантажів та експедирування на території України, країн Балтії, СНД, Азії та Східної Європи. Компанія забезпечує організацію транспортного забезпечення автомобільним, залізничним і водним видами транспорту, з підтримкою повного циклу супутніх операцій та повного пакету документального супроводу. ТОВ «ТЕП «Вертикаль» має представництва у 8 областях України та власний диспетчерський центр. В даний час компанія ТОВ «ТЕП Вертикаль» має прямі договори з ПАТ «Укрзалізниця» і ДП «Центр Транспортної Логістики» (ЦТЛ), а також партнерські відносини з власниками рухомого складу. Ці можливості дозволяють запропонувати клієнтам компанії максимально вигідний тариф.

 • 04073, м. Київ, пр. С.Бандери, 9-В
 • Тел. факс: +38 (044) 406 60 60
 • email: v.office@tep-vertical.com.ua
 • http://tep-vertical.com.ua

Торгівельна Група компаній «VBA»

Виробничо-будівельна аграрна торговельна група – один з провідних українських виробників, надійний постачальник вапняку, вапнякового борошна і мінерального порошку. Виробник м’якої упаковки (біг-бег, лайнер Бег, вкладиш в напіввагон) для зберігання і транспортування сипучих вантажів. Вся реалізована продукція Торгової Групи «VBA» повністю відповідає вимогам ДСТУ і ТУ, діючих на території України і країн СНД, сертифікована і супроводжується паспортами якості.
В арсеналі підприємства власне виборництво у місті Камянець-Подільський, виробнича потужність якого сягає 18 000 тонн. У нас можна придбати вапняк з якісним показником масової долі Ca до 38,5%. Ми пропонуємо фракції: 0-0,025 мм, 0-0,63 мм, 0-1 мм, 0-3 мм, 0-5 мм, 0-10 мм, 1-4 мм, 2-5 мм, 5-10 мм , 10-20 мм, 20-40 мм, 40-80 мм, 80-120 мм. Торгівельна Група «VBA» – провідний виробник Біг-бегів будь-якої конфігурації, вантажопідйомністю до 2000 кг, що можуть оснащуватися розвантажувальним та завантажувальним клапаном або фартухом, одноразового або багаторазового використання. Біг-беги можна використовувати під будь-який вид сипучої продукції.
Об´єм виробництва Торгівельної Групи «VBA» становить понад 70 000 біг-бегів. Потужності виробництва «VBA» дозволяють наносити на м’яку упаковку флексографічну друк (логотип і назву компанії, інформація про продукцію, контактні дані), що підвищує впізнаваність бренду і захищає його від підробок. Торгівельна Група «VBA» вже понад 10 років здійснює прямі поставки продукції вагонами і власним автотранспортом по всій Україні, а також в Білорусь і Молдову.

 • 49023, Україна, м. Дніпро, пр. Мануйловський (Воронцова), 17
 • Tел./факс: +38 (056) 790 79 03, +38 (067) 382 70 70
 • email: info@vba.com.ua
 • http://vba.com.ua

Представництво в Україні «ЗАКЛАДИ ВАПЕННІЧЕ ЛОІСТ СПУЛКА АКЦІЙНА»

Група компаній Lhoist є світовим лідером з виробництва вапна, доломіту і мінеральної сировини. Штаб-квартира компанії знаходиться в Бельгії. Також представлені в 25 країнах, де розташовані понад 100 заводів компанії. Бізнес визначає тісну співпрацю з клієнтами, розуміння їх потреб і надання високоякісної продукції у відповідності з вимогами клієнтів.

 • Україна, Львівська область, Львів
  вул. Петлюри, б.41

СЗАО «КварцМелПром»

СЗАО «КварцМелПром» – молоде підприємство, яке динамічно розвивається і спеціалізується на виробництві будівельних матеріалів.
Свою історію компанія веде з 2008 року, саме тоді вона увійшла до складу групи компаній «ТРАЙПЛ» і почала активну діяльність з освоєння родовища «Хотиславське» (Брестська область, Малоритський район).
З 2011 року СЗАО «КварцМелПром» здійснює діяльність на ринку виробництва важких будівельних матеріалів в складі SLS Group.
Основними видами діяльності компанії є:
    – виробництво вапна будівельного (комового, меленого, гідратного) і крейди. Устаткування – FLSmidth (Данія);
    – виробництво газосилікатних блоків. Устаткування – Maza-Henke (Німеччина);
    – виробництво газобетонних перемичок. Устаткування – Maza-Henke (Німеччина);
    – виробництво силікатних виробів (цегла біла, кольорова та камінь білий, кольоровий, колотий, рустований; блок силікатний великоформатний пазогребневий). Устаткування – Maza-Henke (Німеччина).

 • 225920, Білорусь, Брестська обл., Малоритський р-н, Хотиславська с/р, 10, к.53, 2 поверх
 • Тел.: +8-01651- 42499, факс +8-01651-42428
 • email: info@kmp.by
 • http://www.kmp.by

ТОВ «Техенергоцентр»

Промислова інжинірингова компанія ТЕХЕНЕРГОЦЕНТР – це команда фахівців, що мають багаторічний досвід роботи в сфері випалу вапняків.

В сферу компетенції компанії входить:
– Розробка проектної та конструкторської документації;
– Поставка технологічного обладнання;
– Виконання демонтажних/монтажних робіт;
– Розробка та впровадження систем автоматизації «під ключ»;
– Інжинірингові роботи;
– Консультаційні послуги.

На рахунку спеціалістів ТОВ «ТЕХЕНЕРГОЦЕНТР» велика кількість впроваджених проектів різної
складності – від локальних модернізацій і до будівництва нових печей для випалу вапняків. Нами накопичено значний масив аналітичних даних та практичних знань, що дозволяє пропонувати Замовникам позитивний досвід по технології випалу вапняків та надавати якісні послуги.

02160, м. Київ, пр. Соборності, 15
Тел./факс: +38 (044) 223-55-32
+38 (067) 446-60-24
e-mail: contact@tec.co.ua
www.tec.co.ua

ТОВ «Ферромет1»

ТОВ «Ферромет1» одне з провідних підприємств України в області поставок нерудних матеріалів. Компанія забезпечує сировиною металургійні комбінати, підприємства цементної промисловості, цукрові заводи, організації дорожнього будівництва і інші промислові сфери України.
Обсяг продукції, що відвантажується підприємством продукції становить в середньому 1,2 млн. Тон на рік.

ТОВ «Надрабудінвест»

ПАРТНЕРИ АСОЦІАЦІЇ

ТОВ «ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ»

ТОВ «ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЇ» надає послуги з геологічного супроводу надрокористування за такими напрямками:

 • Оформлення пакету документів на отримання спеціального дозволу;- Геологічні проекти на буріння;
 • Оцінка впливу на довкілля (ОВД);
 • Технічні проекти на спорудження свердловин;
 • Геолого-економічна оцінка (ГЕО);
 • Проекти дослідно-промислової розробки;
 • Проекти на розробку родовища;
 • Технологічні схеми (підземні води);
 • Моніторинг експл. запасів та видобутку підземних вод;
 • Проекти гірничих відводів;
 • Підготовка до перевірки Геоконтролю;
 • Надання консультацій;
 • Проекти зон санітарної охорони (ЗСО);
 • Паспорти свердловин та інші геологічні послуги.

Mining World Ukraine

Міжнародна виставка машин, обладнання та технологій для гірничодобувної, вугільної та будівельної промисловості.

Провідні іноземні та національні компанії презентують свої новітні розробки обладнання,
спеціальної техніки та технологій. Cеред учасників: Caterpillar, Liebherr, JCB, SANY, Epiroc, NKMZ, Scania, Sandvik, METCO, Flowex, CFT, Hidromek, Deutz, MAZ, Zitron, XCMG, Koppern, Dalgakiran, Gtoplast, Son-Mak та інші.

 • м. Запоріжжя, вул. Перемоги 70Б, ВЦ Козак Палац
 • http://www.miningworld.com.ua/
 • mining@pe.com.ua
 • З питань відвідування:
 • Анжеліка Шмилькова
 • a.shmylkova@pe.com.ua
 • +38 (067) 896 71 93

Група компаній «КАІ»   

Група компаній КАІ  на ринку ІТ понад  25 років. Один із світових лідерів розробки гірничо-геологічних інформаційних систем. Програмне забезпечення K-MINE для всіх етапів гірничого виробництва з відкритим та підземним способами видобутку корисних копалин для вирішення задач від 3D моделювання родовищ і оцінки їх запасів до планування, проєктування та керування гірничими роботами дозволяє досягти планових показників, зменшити витрати, знизити собівартість продукції та приймати обґрунтовані управлінські рішення.
Надаються послуги впровадження K-MINE під ключ, адаптації під умови замовника, навчання спеціалістів, технічної підтримки у режимі 24/7.
Також група компаній КАІ спеціалізується на 3D моделюванні родовищ корисних копалин, проєктних роботах гірничо-геологічного напрямку різної складності, а також на повному супроводі геологорозвідувальних робіт.  

 • 50027, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Мистецька, 2.
 • Тел.: +38 (067) 569 87 71
 • email: mail@k-mine.com

Гірнича компанія «Укргеопроект»

Гірнича компанія «Укргеопроект» є першою в Україні приватною незалежною виробничо-консалтинговою компанією, яка надає послуги в галузі вивчення та використання природних ресурсів, зокрема в галузі оцінки, розвідки родовищ твердих корисних копалин, прісних і мінеральних підземних вод, видобутку корисних копалин, водозабезпечення, інженерної геології. Нашими клієнтами є гірничовидобувні компанії, банки, інвестиційні компанії та фонди. геологорозвідувальні підприємства, державні органи та приватні особи в Україні та за її межами.

 • 01001, м. Київ, вул. Б. Гмирі, 8-б
 • Тел. факс: +38 (044) 573 05 19, +38 (067) 996 29 65
 • ukrgeoproject@ukr.net
 • http://geoproject.com.ua

Кафедра хімічної технології силікатів Національного університету «Львівська Політехніка»

Науковий напрямок кафедри – «Розробка фізико-хімічних основ енергоощадних новітніх технологій отримання нових і покращення експлуатаційних характеристик існуючих тугоплавких неметалевих і силікатних матеріалів». На сьогодні кафедра є єдиним навчальним підрозділом в Західній Україні, яка готує фахівців-силікатників за трьома спеціалізаціями: «Хімічна технологія скла та ситалі», «Хімічна технологія кераміки та вогнетривів», «Хімічна технологія в‘яжучих матеріалів та виробів на їх основі». За результатами кафедральних наукових досліджень отримано більше 160 авторських свідоцтв і патентів, опубліковано понад 1000 статей і 15 монографій.

 • 79000, Львівська обл., м. Львів, пл. св. Юра, 9.
 • Тел. факс: +38 (032) 258 21 67
 • sylicat@lp.edu.ua
 • http://www.lp.edu.ua/hts

Кафедра розробки родовищ та видобування корисних копалин Національного університету водного господарства та природокористування

Професійне спрямування кафедри підготовка фахівців за спеціальністю гірнича справа, а також економіка, менеджмент, комп’ютерні технології та науково-технічна діяльність. Випускники працюють гірничими інженерами, маркшейдерами на гірничих підприємствах різного профілю. Спеціальність ліцензована Міністерством освіти і науки України і акредитована за IV рівнем, що дозволяє вести підготовку за освітньо-кваліфікаційними рівнями – бакалавр, спеціаліст, магістр.

 • 33028, Рівненська обл., м.Рівне, вул. Приходька, 77
 • Тел. факс: +38 (0362) 23 35 11, +38 (0362) 22 21 97
 • kaf_minerals@nuwm.rv.ua
 • http://nuwm.edu.ua/nnmi/kaf-rrvkk

Журнал «Аспекти Будівництва»

Всеукраїнський інформаційно-рекламний журнал «Аспекти Будівництва» охоплює всі сфери будівництва. Журнал доносить до читача новітню інформацію про будівельні технології, товари та послуги на ринку будівництва. Широкий спектр відомостей — від проекту до усіх робіт, які супроводжують будівництво, ремонт домівки, її дизайн та облаштування стане у пригоді читачеві.

 • м. Львів, проспект В. Чорновола, 59
 • Тел. факс: +38 (0322) 42 25 10, +38 (050) 955 68 97, +38 (098) 572 90 92, +38 (0322) 42 25 11
 • abud-reklama@ukr.net
 • abud.lviv.ua

Група видань «Капстроительство»

Група видань “КАПСТРОИТЕЛЬСТВО” включає в себе три незалежних друкованих проекти: журнал “Капстроительство”, журнал “Бетон&Асфальт” і каталог “Спецтехника в СНГ”, а також два Інтернет-ресурси: www.kapstroy.kiev.ua і www.specmash.com.ua. Журнал “Капстроительство” – професійний аналіз ситуації і перспектив будівельного ринку. Журнал “Бетон&Асфальт” – видання, що висвітлює дві важливі тематики: бетонну галузь і сферу дорожнього будівництва. Каталог “Спецтехника в СНГ” – довідник світових виробників спецтехніки, обладнання, запчастин, комплектуючих, доступних на українському ринку. www.specmash.com.ua – інтернет-каталог виробників спецтехніки: будівельної, дорожньої, комунальної, підйомної, кар’єрної, обладнання, запчастин, комплектуючих.

 • 04205, м. Київ, Оболонський р-н, вул. Лугова, 9
 • Тел.: +38 (044) 451 64 08, тел./факс: +38 (044) 581 59 50
 • email: kapstroy@kapstroy.kiev.ua
 • www.kapstroy.kiev.ua

Головний будівельний портал України Build Portal

Build Portal – перший всеукраїнський рейтинговий портал європейського рівня, зроблений в Україні. Найбільша база даних виробників, постачальників будівельних матеріалів і послуг, майстрів будівельного профілю, магазинів, спеціалізованих виставок – вся інформація зібрана на одному ресурсі – на Порталі Build Portal.
Щодня свіжі новини, статті та аналітика. Білд Портал висвітлює всі значущі заходи будівельного ринку.

 • 02660, м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 11Б
 • Тел. факс: +38 (044) 500 47 97
 • email: office@budport.com.ua
 • www.budport.com.ua