• info@limeindustry.in.ua

    info@limeindustry.in.ua

  • +38 (050) 419-75-06

    +38 (050) 419-75-06

Компанія Case представила повністю електричний екскаватор

Електрифікація транспорту стосується не тільки легкових автомобілів. Як зазначає Electrek, все більше компаній пропонують електричні варіанти важких машин, наприклад, будівельного і гірничодобувного обладнання.

Цю тенденцію наочно демонструє приклад Case, одного з найбільших в світі виробників будівельної техніки. Днями американське підприємство представило повністю електричний екскаватор Case 580 EV, оснащений акумулятором на 90 кВт⋅год. Одного його заряду вистачить на восьмигодинний робочий день.

У Case стверджують, що електроекскаватор не поступається дизельним аналогам ні за потужністю, ні за принципами роботи даного продукту. При цьому у нього є цілий ряд переваг: так, CASE 580 EV володіє миттєвим високим крутним моментом (ДВС, який на холостому ходу переходить на малі обороти, як правило, потрібен якийсь час, щоб розвинути необхідну потужність), не викидає парникові гази, демонструє більш високу продуктивність при одночасному використанні трансмісії і ковша за рахунок того, що його гідравлічні і колісні приводи живляться від батарей окремо, і виробляє набагато менше шуму, що спрощує робочим спілкування один з одним на будівельному майданчику, а також знижує навантаження на їх вуха і вуха оточуючих.

А його експлуатація обходиться на 90% дешевше – як за рахунок споживання більш дешевої електрики замість дизеля і відсутності споживання під час простоїв, так і за рахунок менш дорогої в обслуговуванні електричної силової установки.

Ціна Case 580 EV не розкривається – вказується лише, що вона вище, ніж у випадку з традиційним дизельним екскаватором, при цьому різниця у вартості «повинна окупитися протягом 5 років з моменту покупки».

Представники Case заявили, що вже поставили кілька електричних машин клієнтам в США: першими покупцями Case 580 EV виступили енергетичні компанії Avangrid і National Grid, які збираються заряджати придбані електромашини від власних енергомереж, що дозволить їм вийти на ще більшу грошову економію при використанні електроекскаваторів замість їх дизельних аналогів.
Надалі Case збирається розробити електричні версії інших важких машин.

Цікаво, що електричні важкі машини, на думку Case, будуть найбільш затребувані серед комунальних підприємств, а також комунальних та державних підрядників, оскільки вони найбільше зацікавлені в зменшенні шумового і екологічного забруднення при веденні робіт в громадських просторах, а також операційних витрат з огляду обмежених бюджетів.

Джерело: hightech.plus