Члени та партнери асоціації

ПАТ «Тернопільський кар’єр»

ПАТ «Тернопільський кар'єр» належить до провідних компаній України на ринку вапняку, яка займається розробкою родовищ вапнякового каменю з подальшою переробкою його на будівельні та інші види матеріалів. Активний розвиток ПАТ «Тернопільський кар'єр» дозволив збільшити річні потужності видобутку до 2 млн. т продукції на рік. Виробництво продукції здійснюється на трьох кар'єрах у Тернопільській області. ПАТ «Тернопільський кар'єр» докладає послідовних зусиль до впровадження високотехнологічних методів видобутку та переробки вапнякового каменю, які дозволяють нарощувати кількісні показники виробництва та забезпечувати стабільну якість готової продукції. Окрема увага приділяється логістичному питанню – оптимізація процесів складування, сортування, відвантаження забезпечила кількаразове збільшення добового відвантаження продукції залізницею та автотранспортом. Продукція ПАТ «Тернопільський кар'єр» сертифікована та відповідає усім вимогам та стандартам України. Партнерами компанії є найбільші підприємства металургійної, цукрової, силікатної, будівельної та інших галузей країни. У 2011 році ПАТ «Тернопільський кар'єр» виступило серед засновників створення Української асоціації вапняної промисловості.


47372, Тернопільська обл., Збаразький р-н, с. Максимівка, вул. Стара Максимівка, 29

Тел. факс: +38 (0352) 24 32 71, +38 (050) 442 89 08

rov@dubnoinvest.com

https://karyer.in.ua

ТОВ «Галичина-Вапно»

Підприємство видобуває вапняковий камінь та випалює вапно у шахтних печах з використанням антрациту. Для виробництва вапна використовується власна високоякісна сировина – вапняк із Стриганецького родовища. Основними споживачами продукції компанії є підприємства будівельної, енергетичної та хімічної галузей. Відвантаження продукції здійснюється як автомобільним, так і залізничним транспортом. У 2011 році ТОВ «Галичина-Вапно» виступило серед засновників створення Української асоціації вапняної промисловості.


76000, Івано-Франківська обл., м. Галич, вул. Вітовського, 32А.

Тел. факс: +38 (050) 373 34 88, +38 (050) 447 78 95

kvv@galvapno.com.ua

http://galvapno.limeindustry.in.ua

Група компаній «УКРСПЕЦИЗВЕСТЬ»

Група компаній «УКРСПЕЦИЗВЕСТЬ» спеціалізується на виробництві високоякісного вапна для меткомбінатів та інших промислових підприємств. Сучасні печі, багаторівнева система контролю випалу, кваліфікований персонал, чиста сировина – усі ці фактори дозволяють отримувати якісний продукт та забезпечувати галузеве лідерство. Виробництво продукції компанії ведеться на базі двох заводів: - Куп'янський завод (м. Куп'янськ Харківської області); - Губинихський завод (смт. Губиниха Дніпропетровської області). Кожне з цих підприємств було піддано масштабній модернізації, що включає в себе установку сучасних електронних систем контролю та автоматизації промислових процесів, удосконалених печей для випалу, дробильного обладнання, інших пристроїв, що забезпечують високу продуктивність виробництва та безумовну якість продукції. Впроваджені високі технології виробництва та ефективний менеджмент дозволяють компанії займати багаторічну лідируючу позицію серед виробників вапна на вільному ринку.


49000, м. Дніпро, Січеславська Набережна, 45

Тел. факс: +38 056 719 90 61

marketing@usiz.com.ua

www.usiz.com.ua

SMA Mineral AS

SMA Mineral AS – перша компанія, що стала учасником УАВП на правах асоційованого членства, яке пропонується для іноземних компаній та компаній, що не є учасниками ринку вапнякового каменю та вапна, проте є споживачами даної продукції, постачальниками послуг, здійснюють матеріально-технічне забезпечення тощо, які зацікавлені у розвитку відносин з представниками галузі та мати доступ до оперативної та достовірної інформації про ринок. SMA Mineral AS є одним з найбільших виробників вапняної продукції у Північній Європі та Болгарії. Компанія володіє вапняковими кар’єрами та вапняними заводами, які постачають високоякісну продукцію широкого спектру для таких галузей, як металургія, паперова індустрія, сільське господарство, очищення води та димових газів, будівельна індустрія та інше. Завдяки значним об’ємам виробництва та розвинутому власному відділу логістики, SMA Mineral AS пропонує легкий доступ продукції для своїх клієнтів. Компанія також може виступати в якості партнера в плануванні, будівництва та фінансуванні.


Männiku tee 123/1 EE-Tallinn 11216 Estonia

Phone: +372 658 59 60

Fax: +372 655 92 35

sma@smamineral.com

www.smamineral.com

ТОВ «Дніпровський завод будівельних матеріалів»

ТОВ Дніпровський завод будівельних матеріалів – одне з найбільших підприємств з виробництва будівельних матеріалів з широким спектром продукції та багатою історією. Компанія має два цехи по виробництву силікатної та бетонної цегли, цех по виробництву газобетону, вапняний цех. Останні роки ТОВ Дніпровський завод будівельних незмінно входить до числа лідерів серед виробників вапна на вільному ринку.


49051, м. Дніпро, вул. Олександра Оцупа, 1б

Тел. факс: +38 (056) 729 51 84, +38 (056) 729 51 83

dzsm@mail.ru, shop@dzsm.com.ua

http://dzbm.com.ua

КП «Фірма «Азовбудматеріали»

КП «Фірма «Азовбудматеріали» – підприємство з віковою історією, яке бере свій початок з початку минулого сторіччя, пройшовши за цей час через численні модернізації та вдосконалення виробничих потужностей та процесів. За останні роки підприємство освоїло багато нових і потрібних видів будівельної продукції, особливість яких полягає у високих показниках якості, не спадаючому попиті, унікальності у застосуванні. Вся продукція виготовляється згідно вимог ДОСТів, ДСТУ, ТУ і сертифікована в системі УкрСЕПРО. Відвантаження продукції виконується автомобільним і залізничним транспортом.


87538, Донецька обл., м. Маріуполь, Мартенівський масив, 135

Тел. факс: +38 (0629) 48 44 88; +38 (0629) 48 20 31

azsm@online.ua

www.azsm.com.ua

ТОВ «Дніпроекопром2»

Компанія ТОВ Дніпроекопром2 з Дніпра здійснює виробництво вапна на потужностях колишнього Вендичанського цукрозаводу у Вінницькій області. Вийшовши на ринок у 2013 році, підприємство за короткий час зайняла своє важливе місце на ринку. Серед основних клієнтів компанії – підприємства металургійної галузі.


49005, м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 22, офіс 47

Тел. факс: +38 (056) 376 70 28

dep2@ump.net.ua; rapiscan@ua.fm

ТзОВ «Любомирське вапняно-силікатне підприємство»

ТзОВ «Любомирське вапняно-силікатне підприємство» – одне з найбільших підприємств в Україні, що спеціалізується на випуску будівельних матеріалів. Завод введений в експлуатацію в липні 1969 року. Основною продукцією підприємства є вапно будівельне і цегла силікатна. Завод має власну сировинну базу (Любомирське родовище піску та крейди), розташований неподалік залізничної станції Любомирськ, має власну під'їздну колію та зручний під'їзд автотранспорту, що дає можливість відвантажувати продукцію на автомобільний і залізничний транспорт. Проектна потужність заводу за рік – 40 тис.т. вапна будівельного. Після проведення реконструкції потужності збільшено до 100 тис.т. вапна. Продукція випускається високої якості, відповідає всім вимогам ДСТУ, сертифікована в системі УкрСЕПРО.


35321, Рівненська обл., Рівненський р-н, с. Нова Любомирка, вул. Промислова, 1

Тел. факс: +380 (362) 27 80 78, +380 (362) 27 80 70, +380 (67) 362 17 97

lvsz-zbut@mail.ru

www.lvsz.at.ua

ТОВ «Ітака-ПВ»

Основою діяльності ТОВ «Ітака-ПВ» є гірничо-геологічна галузь. Компанія має великий виробничих досвід розробки карбонатних і піщаних кар'єрів, а також новітню сучасну гірську техніку, мобільні дробильно-сортувальні комплекси світових брендів, які дозволяють реалізувати гірничо-геологічні проекти на високому технологічному рівні з низькою собівартістю продукції, що виробляється. Успішно освоєна технологія розробки карбонатних кар'єрів з високим вмістом глини без застосування БПР (буропідривних робіт). Сучасне обладнання та передові видобувні і збагачувальні технології дозволяють вести селективну розробку родовища і комплексне використання природних ресурсів різних кар'єрів України.


49027, м. Дніпро, вул. Фучика, 18, оф. 536

Тел. факс: +380 (567) 32 42 79, +380 (66) 771 77 41

pvkhallo@ukr.net

ТОВ «Актіс Груп»

ТОВ «Актіс Груп» є провідним постачальником повного спектру спеціалізованого обладнання: дробарок, грохотів, установок для мийки піску та щебеню, обладнання для перевалки сипучих матеріалів. Також компанія займає лідируючу позицію на ринку України з надання послуг по виробництву щебеню власними мобільними дробарно-сортувальними комплексами. В основі компанії «Актіс Груп» закладено прагнення безперервно створювати істотні конкурентні переваги для своїх замовників. Завдяки фокусуванню на вимогах до кінцевого продукту, компанія знаходить інноваційні рішення, створюючи при цьому нові стійкі способи спільного зростання. Перелік замовників компанії «Актіс Груп» включає більшість крупних гравців у трьох секторах, в якій вона працює і несе відповідальність за свою продукцію і технологічні рішення. У своїй діяльності компанія «Актіс Груп» керується ключовими цінностями: чесністю, відкритістю, прагненням до нових ідей і прихильністю справі. ТОВ «Актіс Груп» було засновано у 2008 році, м. Дніпро.


49027, м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 42, оф. 4

Тел. факс: +38 (056) 766 05 45, +38 (067) 632 63 09

info@actis-ua.com

www.actis-ua.com

ТОВ «ТЕП «Вертикаль»

ТОВ «ТЕП «Вертикаль» – одна з найбільших транспортних експедиційних компаній України з 18-літнім досвід роботи, яка надає повний комплекс якісних послуг в організації перевезень вантажів та експедирування на території України, країн Балтії, СНД, Азії та Східної Європи. Компанія забезпечує організацію транспортного забезпечення автомобільним, залізничним і водним видами транспорту, з підтримкою повного циклу супутніх операцій та повного пакету документального супроводу. ТОВ «ТЕП «Вертикаль» має представництва у 8 областях України та власний диспетчерський центр. В даний час компанія ТОВ «ТЕП Вертикаль» має прямі договори з ПАТ «Укрзалізниця» і ДП «Центр Транспортної Логістики» (ЦТЛ), а також партнерські відносини з власниками рухомого складу. Ці можливості дозволяють запропонувати клієнтам компанії максимально вигідний тариф.


04073, м. Київ, пр. С.Бандери, 9-В

Тел. факс: +38 (044) 406 60 60

v.office@tep-vertical.com.ua

http://tep-vertical.com.ua

Компанія Vapno Group (ФОП Данилюк Р.В.)

Компанія Vapno Group (ФОП Данилюк Р.В.) – створена у 2004 році, займається виробництвом будівельних матеріалів, зокрема, газоблоку, вапна в асортименті, включаючи гідратне та тонкодисперсне, будівельних утеплювачів. Виробничі потужності підприємства мають можливості для переробки 800 тонн вапна в місяць та виробництва 700 м.куб. газоблоків. Пріоритетним напрямом роботи на перспективу є виробництво вапна. Проводиться робота по розробці схеми роботи з постачальниками сировини та клієнтської бази для реалізації готової продукції.


59214, Чернівецька обл., Вижницький р-н, с. Замостя, вул. Лугова, 5

Тел. факс: +380 (67) 372 51 65, +380 (99) 248 43 43

vapnogroup@ukr.net

http://vapnogroup.prom.ua

Торгівельна Група компаній «VBA»

Виробничо-будівельна аграрна торговельна група - один з провідних українських виробників, надійний постачальник вапняку, вапнякового борошна і мінерального порошку. Виробник м'якої упаковки (біг-бег, лайнер Бег, вкладиш в напіввагон) для зберігання і транспортування сипучих вантажів. Вся реалізована продукція Торгової Групи «VBA» повністю відповідає вимогам ДСТУ і ТУ, діючих на території України і країн СНД, сертифікована і супроводжується паспортами якості.

В арсеналі підприємства власне виборництво у місті Камянець-Подільський, виробнича потужність якого сягає 18 000 тонн. У нас можна придбати вапняк з якісним показником масової долі Ca до 38,5%. Ми пропонуємо фракції: 0-0,025 мм, 0-0,63 мм, 0-1 мм, 0-3 мм, 0-5 мм, 0-10 мм, 1-4 мм, 2-5 мм, 5-10 мм , 10-20 мм, 20-40 мм, 40-80 мм, 80-120 мм. Торгівельна Група «VBA» - провідний виробник Біг-бегів будь-якої конфігурації, вантажопідйомністю до 2000 кг, що можуть оснащуватися розвантажувальним та завантажувальним клапаном або фартухом, одноразового або багаторазового використання. Біг-беги можна використовувати під будь-який вид сипучої продукції.

Об´єм виробництва Торгівельної Групи «VBA» становить понад 70 000 біг-бегів. Потужності виробництва «VBA» дозволяють наносити на м'яку упаковку флексографічну друк (логотип і назву компанії, інформація про продукцію, контактні дані), що підвищує впізнаваність бренду і захищає його від підробок. Торгівельна Група «VBA» вже понад 10 років здійснює прямі поставки продукції вагонами і власним автотранспортом по всій Україні, а також в Білорусь і Молдову.


49023, Україна, м. Дніпро, пр. Мануйловський (Воронцова), 17

Tел./факс: +38 (056) 790 79 03, +38 (067) 382 70 70

info@vba.com.ua

http://vba.com.ua

ТОВ "Енерджи Продакт"

ТОВ "Енерджи Продакт" є одним із найбільших підприємств в Україні з виробництва ніздрюватого автоклавного бетону. Завод введено в експлуатацію навесні 2009 року.
Продукція підприємства: конструкційні та конструкційно-теплоізоляційні блоки з ніздрюватого бетону автоклавного тверднення, мають високу міцність при низькій середній густині, низький коефіцієнт теплопровідності та точні геометричні параметри. Висока і стабільна якість продукції з якісних сировинних матеріалів із застосуванням сучасного обладнання забезпечується досвідченим виробничим персоналом.

На заводі встановлено високотехнологічне обладнання - унікальні для України енергоефективні виробничі лінії фірми Aircrete (Нідерланди). Сучасна лінія різання Durox дає можливість виготовляти будь-який розмір блоків за особистим замовленням споживача.
На підприємстві діє власна атестована виробнича лабораторія, яка постійно контролює якість на всіх етапах виробництва: від вхідної сировини до готової продукції, виготовленої заводом. Тому з упевненістю можна сказати, що якість продукції виготовленої ТОВ "ЕНЕРДЖИ ПРОДАКТ", відповідає державним та світовим стандартам якості, що підтверджується паспортами якості та сертифікатами відповідності.


74900, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Першотравнева, 79 

Тел.: +38 095 277 51 70

office@energyproduct.com

http://gazobeton.ks.ua

 

ПП "Кратос"

ПК "Кратос" займається розробкою вапняку та глини Федосіївського родовища в Одеській області та будівництвом нового гірничого виробництва для подальшої переробки сировини. Затверджений запас вапняного запасу родовища складає близько 150 млн. тонн, а компонент глини - 46 млн. тонн. Підприємство знаходиться в безпосередній близькості від ринків збуту, що зменшує транспортні витрати та надає ряд конкурентних переваг для потенційних споживачів.


67920, Одеська обл., Красноокнянський р-н, с.Федосіївка

Тел.: +38‎0 67 441 86 22

office@vapno-kratos.com

http://vapno-kratos.com

СЗАО «КварцМелПром»

СЗАО «КварцМелПром» - молоде підприємство, яке динамічно розвивається і спеціалізується на виробництві будівельних матеріалів.
Свою історію компанія веде з 2008 року, саме тоді вона увійшла до складу групи компаній «ТРАЙПЛ» і почала активну діяльність з освоєння родовища «Хотиславське» (Брестська область, Малоритський район).
З 2011 року СЗАО «КварцМелПром» здійснює діяльність на ринку виробництва важких будівельних матеріалів в складі SLS Group.
Основними видами діяльності компанії є:
    - виробництво вапна будівельного (комового, меленого, гідратного) і крейди. Устаткування - FLSmidth (Данія);
    - виробництво газосилікатних блоків. Устаткування - Maza-Henke (Німеччина);
    - виробництво газобетонних перемичок. Устаткування - Maza-Henke (Німеччина);
    - виробництво силікатних виробів (цегла біла, кольорова та камінь білий, кольоровий, колотий, рустований; блок силікатний великоформатний пазогребневий). Устаткування - Maza-Henke (Німеччина).


225920, Білорусь, Брестська обл., Малоритський р-н, Хотиславська с/р, 10, к.53, 2 поверх

Тел.: +8-01651- 42499, факс +8-01651-42428

info@kmp.by

http://www.kmp.by

ПАРТНЕРИ АСОЦІАЦІЇ


Гірнича компанія «Укргеопроект»

Гірнича компанія «Укргеопроект» є першою в Україні приватною незалежною виробничо-консалтинговою компанією, яка надає послуги в галузі вивчення та використання природних ресурсів, зокрема в галузі оцінки, розвідки родовищ твердих корисних копалин, прісних і мінеральних підземних вод, видобутку корисних копалин, водозабезпечення, інженерної геології. Нашими клієнтами є гірничовидобувні компанії, банки, інвестиційні компанії та фонди. геологорозвідувальні підприємства, державні органи та приватні особи в Україні та за її межами.


01001, м. Київ, вул. Б. Гмирі, 8-б

Тел. факс: +38 (044) 573 05 19, +38 (067) 996 29 65

ukrgeoproject@ukr.net 

http://geoproject.com.ua

Кафедра хімічної технології силікатів Національного університету «Львівська Політехніка»

Науковий напрямок кафедри – «Розробка фізико-хімічних основ енергоощадних новітніх технологій отримання нових і покращення експлуатаційних характеристик існуючих тугоплавких неметалевих і силікатних матеріалів». На сьогодні кафедра є єдиним навчальним підрозділом в Західній Україні, яка готує фахівців-силікатників за трьома спеціалізаціями: «Хімічна технологія скла та ситалі», «Хімічна технологія кераміки та вогнетривів», «Хімічна технологія в‘яжучих матеріалів та виробів на їх основі». За результатами кафедральних наукових досліджень отримано більше 160 авторських свідоцтв і патентів, опубліковано понад 1000 статей і 15 монографій.


79000, Львівська обл., м. Львів, пл. св. Юра, 9.

Тел. факс: +38 (032) 258 21 67

sylicat@lp.edu.ua

http://www.lp.edu.ua/hts

Кафедра розробки родовищ та видобування корисних копалин Національного університету водного господарства та природокористування

Професійне спрямування кафедри підготовка фахівців за спеціальністю гірнича справа, а також економіка, менеджмент, комп'ютерні технології та науково-технічна діяльність. Випускники працюють гірничими інженерами, маркшейдерами на гірничих підприємствах різного профілю. Спеціальність ліцензована Міністерством освіти і науки України і акредитована за IV рівнем, що дозволяє вести підготовку за освітньо-кваліфікаційними рівнями - бакалавр, спеціаліст, магістр.


33028, Рівненська обл., м.Рівне, вул. Приходька, 77

Тел. факс: +38 (0362) 23 35 11, +38 (0362) 22 21 97

kaf_minerals@nuwm.rv.ua

http://nuwm.edu.ua/nnmi/kaf-rrvkk

Журнал «Аспекти Будівництва»

Всеукраїнський інформаційно-рекламний журнал «Аспекти Будівництва» охоплює всі сфери будівництва. Журнал доносить до читача новітню інформацію про будівельні технології, товари та послуги на ринку будівництва. Широкий спектр відомостей — від проекту до усіх робіт, які супроводжують будівництво, ремонт домівки, її дизайн та облаштування стане у пригоді читачеві.


м. Львів, проспект В. Чорновола, 59

Тел. факс: +38 (0322) 42 25 10, +38 (050) 955 68 97, +38 (098) 572 90 92, +38 (0322) 42 25 11

abud-reklama@ukr.net

abud.lviv.ua

Група видань «Капстроительство»

Група видань "КАПСТРОИТЕЛЬСТВО" включає в себе три незалежних друкованих проекти: журнал "Капстроительство", журнал "Бетон&Асфальт" і каталог "Спецтехника в СНГ", а також два Інтернет-ресурси: www.kapstroy.kiev.ua і www.specmash.com.ua. Журнал "Капстроительство" – професійний аналіз ситуації і перспектив будівельного ринку. Журнал "Бетон&Асфальт" – видання, що висвітлює дві важливі тематики: бетонну галузь і сферу дорожнього будівництва. Каталог "Спецтехника в СНГ" – довідник світових виробників спецтехніки, обладнання, запчастин, комплектуючих, доступних на українському ринку. www.specmash.com.ua – інтернет-каталог виробників спецтехніки: будівельної, дорожньої, комунальної, підйомної, кар'єрної, обладнання, запчастин, комплектуючих.


04205, м. Київ, Оболонський р-н, вул. Лугова, 9

Тел.: +38 (044) 451 64 08, тел./факс: +38 (044) 581 59 50

kapstroy@kapstroy.kiev.ua

www.kapstroy.kiev.ua

Головний будівельний портал України Build Portal

Build Portal - перший всеукраїнський рейтинговий портал європейського рівня, зроблений в Україні. Найбільша база даних виробників, постачальників будівельних матеріалів і послуг, майстрів будівельного профілю, магазинів, спеціалізованих виставок - вся інформація зібрана на одному ресурсі - на Порталі Build Portal.

Щодня свіжі новини, статті та аналітика. Білд Портал висвітлює всі значущі заходи будівельного ринку.


02660, м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 11Б

Тел. факс: +38 (044) 500 47 97

office@budport.com.ua

www.budport.com.ua