• info@limeindustry.in.ua

    info@limeindustry.in.ua

  • +38 (050) 419-75-06

    +38 (050) 419-75-06

ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ УАВП: Висока закисленість грунтів – шляхи подолання загрози втрати головного ресурсу країни

Для забезпечення сталого розвитку вітчизняної вапнякової галузі критично важливим є розвиток різних сфер використання вапнякової продукції та позбавлення гіперзалежності від металургії.
Одним з таких напрямків є агросектор, та, особливо, така його складова, як розкислення грунтів. На цю тему в конференц-залі УНІАН 3 вересня відбудеться прес-конференція УАВП

Вапнякова продукція має надзвичайно широке поширення використання у різних галузях. Одна з важливих сфер – аграрно-промисловий комплекс. Саме у сільському господарстві Україна сьогодні має як значні досягнення, так і велику проблему, яка накопичується і чекає свого негайного вирішення, адже найбільше природне багатство України – її чорноземи. Основна властивість чорнозему – родючість, яка, проте, через ряд факторів може втрачатися. Серед них, зокрема, закислення, яке відбувається при інтенсивному вирощуванні с/культур та внесенні великої кількості азотних добрив.

Україна за останні роки помітно наростила свій аграрний потенціал, ставши одним з головних гравців на світовому продовольчому ринку. Майже щороку ми ставимо нові рекорди врожаю, проте такий статус дорого коштує природньому земельному багатству. За оцінками, уже понад 10 млн. га української ріллі мають підвищену кислотність.
Ключовим методом зниження кислотності грунту є внесення розкислювачів, до якого відносять різного виду вапнякову продукцію: вапно, мінеральний порошок, гранульований вапняк. У всьому розвинутому світі застосовують масштабні програми відновлення грунтів. На жаль, сьогодні в Україні надається перевага внесенню різного роду добрив та добавок, які в короткостроковому часі впливають на підвищення врожайності, проте завдають шкоди грунту. 

На прес-конференції будуть розглянуті питання закисленості грунтів, популяризації ідеї розкислення грунтів, можливої розробки нормативів та підтримки на рівні держави.
Бажаючі відвідати прес-конференцію (кількість обмежена) чи надати свої запитання можуть звернутися до організаторів:

050 419 75 06  ☎️

info@limeindustry.in.ua ?

Всім іншим зацікавленим – очікуйте на онлайн-трансляцію заходу, яка буде доступна 3 вересня о 15:00 за посиланнямhttps://www.unian.ua/static/press/live

Зробимо Україну здоровішою!

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО УАВП:
Запрошуємо підписатися на сторінку УАВП у Facebook: 
https://www.facebook.com/pg/ukrainian.lime.industry.association
На нашій сторінці ви перші будете дізнаватися про важливі події та актуальні новини галузі.
Долучайтеся до Спільноти УАВП у Viber
Участь у Спільноті УАВП дозволить Вам наблизитися до учасників ринку на відстань одного допису!