• info@limeindustry.in.ua

    info@limeindustry.in.ua

  • +38 (050) 419-75-06

    +38 (050) 419-75-06

Приватну тягу на УЗ дозволять лише для нових локомотивів

До участі в пілотному проекті по запуску приватної тяги для роботи на виділених маршрутах на мережах “Укрзалізниці” хочуть допускати тільки локомотиви, побудовані після 30 грудня 2015 року.

Про це йдеться в проекті наказу Міністерства інфраструктури про затвердження Тимчасового положення про порядок допуску приватних локомотивів для роботи на окремих маршрутах на залізничних шляхах загального користування. Обговорення триватиме до 9 лютого 2020 року.

Відбір учасників пілотного проекту буде здійснювати комісія Мінінфраструктури.

Для роботи на шляхах загального користування пропонується допускати приватні локомотиви, побудовані після 30 грудня 2015 року, при наявності сертифіката або декларації про відповідність вимогам Технічного регламенту безпеки рухомого складу ж / д транспорту, затвердженого постановою Кабінету міністрів України № 1194 від 30 грудня 2015 року, або інших сертифікатів, виданих органами, які визнаються в Україні.

У разі, якщо заявником планується використання в експериментальному проекті приватних локомотивів, які раніше не використовувалися на шляхах загального користування України, допуск на ж / д колії загального користування можливий за умови отримання сертифікату відповідності, виданого в Україні органом по сертифікації відповідно до законодавства України.

Для участі в пілотному проекті претенденти повинні подати: заяву про участь; інформацію про тип вантажу і планованому річному обсязі перевезень в рамках проекту; письмове підтвердження вантажовідправника щодо певного обсягу перевезень, перелік залучених локомотивів, їх ТТХ і дані про технічний персонал, який буде забезпечувати їхнє функціонування в рамках проекту; документи, що підтверджують фінансову спроможність учасника.

Заява та додані до нього документи можуть бути представлені в паперовому або електронному вигляді. При цьому один заявник зможе включати в заявку не більше п’яти з/д ділянок, на обслуговування яких він претендує.

Комісія Мінінфраструктури буде розглядати заявки протягом 15 днів.

Заявник, якому буде відмовлено в участі в експериментальному проекті, зможе повторно подати заявку на участь з допрацьованим пакетом документів.

Раніше “Укрзалізниця” визначила вимоги до учасників проекту щодо допуску приватного тяги на магістральні лінії, ключові з яких стосуються локомотивів, машиністів і безпеки руху.

Джерело: Мінпром