• info@limeindustry.in.ua

    info@limeindustry.in.ua

  • +38 (050) 419-75-06

    +38 (050) 419-75-06

Світовий ринок сталі відчуватиме наслідки коронавірусу протягом 2-3 років

Дхармендра Прадхан спрогнозував вплив наслідків спалаху коронавірусу
в Китаї на світову сталеливарну промисловість.

Світова сталеливарна промисловість буде переживати наслідки спалаху коронавірусу в Китаї протягом наступних двох-трьох років.
Такий прогноз озвучив міністр нафти, природного газу та сталі Індії Дхармендра Прадхан.
За його словами, Китай є найбільшим виробником сталі в світі, але через спалах коронавірусу країна зіткнулася з перебоями у виробництві і постачаннях.

Зазначено, що китайські металурги вже скоротили випуск сталі на третину, 70% сталеливарних потужностей простоюють.
Також Прадхан закликав індійських сталеливарників наростити виробництво сталі, щоб збільшити частку на світовому ринку.

За його словами, Міністерство готує стратегічну програму з обсягом інвестицій близько 500 млрд. рупій ($ 7 млрд.), спрямовану на доведення обсягів випуску сталі в Індії до 10 млн. т. в рік.
Як заявив міністр, Індія цілком в змозі досягти самозабезпечення продукцією. В даний час значні обсяги таких товарів поставляються в Індію з Японії і Кореї.

Як зазначається, Китай може скоротити темпи зростання ВВП в першому кварталі до 6% через спалах пневмонії. Capital Economics оцінює втрати для світової економіки в 280 млрд. дол.

У свою чергу Національний банк України вважає, що вплив епідемії коронавірусу на економіку України поки невеликий. Однак він може посилитися в разі значного уповільнення економіки КНР.

Як повідомлялося, в грудні 2019 року Україна скоротила виробництво сталі на 17,2% в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року – до 1,561 млн тонн, але при цьому піднялася з 15-го на 12-е місце в рейтингу 64 країн – основних світових виробників цієї продукції.

Джерело: Budport