• info@limeindustry.in.ua

    info@limeindustry.in.ua

  • +38 (050) 419-75-06

    +38 (050) 419-75-06

УАВП презентує рейтинг технологів металургійної промисловості України

Металургійна промисловість країни відіграє особливе значення для розвитку ринку вапна і вапняку. Підприємства металургії є найбільшими виробниками і, одночасно, споживачами вапна та вапнякового каменю, в сукупності складаючи до 80% всього споживання, і стан та перспективи галузі є визначальними для перспектив вапняної промисловості на існуючому етапі розвитку.

Зважаючи на це, для розвитку вапняної галузі важливим є розуміння вимог металургійних підприємств до вапняної продукції та особливості її застосування у різних технологічних процесах. Для цього необхідно підтримувати персональний діалог, власне, з головними носіями таких вимог – технологами виробництва. Спілкуючись з різними постачальниками та споживачами вапняної промисловості, на замовлення учасників ринку було визначено найбільш згадуваних технологів, які увійшли до першого
Рейтингу технологів металургійної галузі.

РЕЙТИНГ ТЕХНОЛОГІВ МЕТАЛУРГІЙНОЇ ГАЛУЗІ

 (наведено в алфавітному порядку)

Зазначимо, що наведений рейтинг є початковим продуктом та одним з елементів налагодження тісніших комунікацій з представниками основного споживача продукції вапняної галузі, в тому числі з профільними металургійними асоціаціями. Адже мета у нас спільна – давати якісний продукт, який якнайкраще виконуватиме своє завдання у технологічних процесах.

Ми плануємо регулярно оновлювати такий рейтинг з метою популяризації технологів, які, практично, визначають вимоги до вапнякової продукції; від рішень технологів залежить ефективність двох галузей. Тому закликаємо надавати нам інформацію про відомих вам високопрофесійних технічних спеціалістів, спираючись на досвід своєї співпраці та репутаційні відгуки відомих вам людей. Зазначимо, що Рейтинг технологів металургійної галузі буде використовуватися рекрутинговими агентствами, починаючи зі спеціалізованого агентства УАВП.

Зважаючи на важливість теми, до її розробки залучений безпосередньо президент асоціації. Тож зацікавлених в отриманні чи наданні детальнішої інформації просимо звертатися за наступними контактами:


Корилкевич Михайло

Тел.   +38(050) 339-35-02 

mail: info@limeindustry.in.ua