• info@limeindustry.in.ua

    info@limeindustry.in.ua

  • +38 (050) 419-75-06

    +38 (050) 419-75-06

В України підвищили вимоги до якості асфальту

Дороги служитимуть на 2-3 роки більше

Нові будівельні норми містять рекомендаційну вимогу – застосовувати модифіковані бітуми при укладанні асфальтобетонного покриття на більшості трас. Про це повідомляє прес-служба Мінрегіону.

Як зазначили в пре-службі, це стосується доріг І-ІІ категорій, а також інших категорій міжнародного і національного значення.

“За підрахунками експертів, такі зміни дозволять до 20% підвищити строк служби доріг з асфальтобетонним покриттям, покращити їх міцність та надійність в цілому”,  – йдеться в повідомленні.

Таким чином, якщо сьогодні середній строк служби доріг складає близько 10 років, то завдяки цим змінам вони прослужать ще на 2-3 роки більше. При тому, що влаштування такого більш ефективного покриття на дорогах обійдеться до 10% дорожче.

Зміни до Державних будівельних норм вимагають на міжнародних автомобільних дорогах І-ї категорії використовувати спеціальні перевантажувачі при укладанні асфальтобетонного покриття, які вирівнюють температуру і склад асфальтобетонної суміші

Нагадаємо, Україна залучить в 2019 році на ремонт доріг 5 млрд гривень коштів міжнародних фінансових організацій. З масштабних проектів це капітальний ремонт дороги М-01 від Києва до транспортного вузла Кіпті в Чернігівській області, включаючи об’їзну дорогу міста Бровари.

Джерело: https://www.rbc.ua