• info@limeindustry.in.ua

    info@limeindustry.in.ua

  • +38 (050) 419-75-06

    +38 (050) 419-75-06

Відбувся бізнес-візит до Новотроїцького РУ!

13 вересня відбулася очікувана подія – Бізнес-поїздка до Новотроїцького РУ. Захід викликав велике зацікавлення, його учасниками стали представники металургійної галузі, виробники вапна, логістичні компанії, виробники спеціалізованої техніки і, звісно, інші компанії-видобувачі вапняку.

Ми, як єдина асоціація вапняної галузі, завжди підкреслювали важливість взаємодії та діалогу між учасниками ринку, відмови від жорсткої та зачасту деструктивної конкуренції. Тож візит на НТРУ, який показав себе відкритим та сучасним підприємством, став важливою віхою руху усієї галузі до цивілізованих обрисів. І в цьому ми висловлюємо щиру подяку команді організаторів в особі Євгенія Цимармана Юрія Фрідмана та інших представників Новотроїцького рудоуправління.

Бізнес-візит включав презентаційне представлення Новотроїцького РУ, та, власне, головну частину заходу – візит на виробництво. Під час візиту ми змогли ознайомитися з усіма важливими ланками діяльності, від видобування до відвантаження готової продукції, з діючою системою контролю якості та логістичним господарством.

Захід увінчався традиційним для наших подій спілкуванням у неформальній атмосфері, під час якого всі змогли обмінятися яскравими враженнями, серед яких головне – захоплення грандіозними масштабами найбільшого на сьогодні вапнякового кар’єру України, який зміг пройти вражаючий шлях розвитку буквально за кілька останніх років.

За посиланням знаходиться програма подій та фотогалерея з вражаючими світлинами: https://cutt.ly/ywHS7l6

Запрошуємо приєднуватися до наступних подій УАВП, найближча з яких – річна конференція, яка відбудеться 13-14 грудня у Буковелі. Очікуйте деталі найближчим часом!